Načítám Akce

Uplynulé Akce

Akce Search and Views Navigation

Červen 2019

2. Hrdlívské hopání

15. června
Obecní hřiště Hrdlív Hrdlív, Středočeský kraj 273 06 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Grand Prix „Hanácké hop“

29. června - 30. června
Chovatelský areál Štěpánov, Sokolská ulice
Štěpánov, Olomoucký kraj 783 13 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (veteráni, lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Červenec 2019

2. Radhošťský skok

13. července
T.J. Trojanovice Bystré, Trojanovice 638
Trojanovice, Moravskoslezský kraj 744 01 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

3. Radostné Hopání

20. července
Kemp Radost Horní Jelení, Pardubický kraj 534 01 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

I. Stone Goods Cup

27. července
Fotbalové hřiště Kamenné Zboží Nymburk 2, Středočeský kraj 288 02 Česká republika + Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Single Cup

27. července - 28. července
Zobrazit více »

Srpen 2019

Třetí Přelovický skok

3. srpna
Hřiště TJ Přelovice, Přelovice 65
Přelovice, Pardubický kraj 533 41 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Hodové závody

11. srpna
Chovatelský areál Štěpánov, Sokolská ulice
Štěpánov, Olomoucký kraj 783 13 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

2. Přítočenský skokan

18. srpna
Velké Přítočno, Školní
Velké Přítočno, Středočeský kraj 273 51 Česká republika
+ Google Mapa

Kvalifikační závod na MČR 2020 Vyhlášené disciplíny: Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Parkur (lehká třída, střední třída, těžká třída, elitní třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »

Juvenes Moravia 2019

18. srpna
Kyjov, třída Palackého 203
Kyjov, Jihomoravský krahj 697 01 Česká republika
+ Google Mapa

Vyhlášené disciplíny:  Rovinná dráha (lehká třída, střední třída) Skok vysoký Skok daleký

Zobrazit více »
+ Export Events