Mistrovství ČR

7. Mistrovství České republiky

Termín konání: 9. 3. 2019

Místo konání: Sportovní hala Jindřichův Hradec

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Parkurová dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2019:

Rovinná dráha – Ch Black Future Dark Night, David Rozkošný
Parkur – SCh Royal Princess Magic Star, Michaela Kratochvílová
Skok vysoký – Ch Time to Time Golden Kids, Monika Davidová
Skok daleký – Ch Daisy Alex, Denisa Němečková

Na obrázku může být: 6 lidí, smějící se lidé, stojící lidé

Výsledky:
Rovinná dráha
Parkur
Skok vysoký
Skok daleký
Záštitu nad Mistrovstvím převzal Ing. Stanislav Mrvka, starosta města Jindřichův Hradec.
 
Akci finančně podpořilo město Jindřichův Hradec.
 
Za podporu děkujeme všem sponzorům akce. Krásné ceny pro výherce věnovali Brit, ProBioBed s r. o. a Plavnická s r.o. Závodní balíčky zaslal KAMÍR a Co spol. s r. o. Občerstvení pro rozhodčí zajistil Svaz ekologických zemědělců PRO-BIO. SABE, spol. s r.o. umožnili velmi výhodný nákup pohárů. 
 

Propozice

Podmínky účasti

Přihláška


6. Mistrovství České republiky

Termín konání: 31. 3. 2018

Místo konání: Výstaviště Flora Olomouc – pavilon A

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Parkurová dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2018:

Rovinná dráha – SCh Royal Princess Magic Star, Michaela Kratochvílová
Parkur – Hønsehusets Ch Crazy Eight, Nikola Čapková
Skok vysoký – Hønsehusets Ch Crazy Eight, Nikola Čapková
Skok daleký – Bella z Jahůdky, Agáta Štveráčková

Na obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, sedící lidé

Výsledky:
Rovinná dráha
Parkur
Skok vysoký
Skok daleký
Záštitu nad Mistrovstvím převzali náměstek hejtmana Olomouckého kraje Ing. Milan Klimeš a primátor statutárního města Olomouc doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph. D.
 
Akci finančně podpořilo Ministerstvo zemědělství České republiky.
 
Akci dále podpořili: Olomoucký kraj, město Olomouc, Výstaviště Flora Olomouc, Country Mix, olomouc.cz, PRO-BIO, Apetit, Infogold s.r.o., KD Transport, ZO ČSCH Štěpánov, Vinné sklepy Kutná Hora, SUBIO, Sonnentor.
 
Více na: mcrkh.weebly.com

5. Mistrovství České republiky

Termín konání: 11. 3. 2017

Místo konání: Praha – TJ Sokol Královské Vinohrady

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Parkurová dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2017:

Rovinná dráha – Rash Magic Star, Nikola Vlačihová 
Parkur – Václav Golden Kids, Lada Šípová 
Skok vysoký – Black Future Dark Night, David Rozkošný 
Skok daleký – GtCh Alis Sweet Jumpers, Michaela Kratochvílová

Na obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidé

Výsledky:
Rovinná dráha
Parkur
Skok vysoký
Skok daleký
Děkujeme sponzorům Apetit, Brit, David Růžička – photographer, EURONICS ČR, Jiří Marvan – Podlahářské práce, TPCA, mediálnímu partnerovi Rádio Blaník a za záštitu, kterou poskytl Ing. Jaroslav Šolc, radní pro Prahu 2 a člen rady pro kulturu, sport a občanské aktivity.

4. Mistrovství České republiky

Termín konání: 7. 11. 2015

Místo konání: Pardubice – Sportovní hala Dašická

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Parkurová dráha (střední třída, těžká třída, elitní třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2015:

Rovinná dráha – Quido Golden Kids, Lada Šípová 
Parkur – Quido Golden Kids, Lada Šípová 
Skok vysoký – Alis Sweet Jumpers, Michaela Kratochvílová
Skok daleký – Rambo Golden Kids, Lenka Špilerová


3. Mistrovství České republiky

Termín konání: 8. 11. 2014

Místo konání: Hala TJ Chotěboř

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída)
  • Parkurová dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2014:

Rovinná dráha – Quimbly Golden Kids, Nikola Vlačihová
Parkur – Quido Golden Kids, Lada Šípová
Skok vysoký – Hopík, Andrea Kratochvílová
Skok daleký – Monty od Modrého jezera, Kristýna Černá


2. Mistrovství České republiky

Termín konání: 12. 10. 2013

Místo konání: Jaroměř

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída)
  • Parkurová dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2013:

Rovinná dráha – Bajaja, Veronika Krbcová
Parkur – Snížek, Lenka Špilerová
Skok vysoký – Isabella Golden Kids, Žaneta Žáková
Skok daleký – Rambo Golden Kids, Lenka Špilerová


1. Mistrovství České republiky

Termín konání: 20. 10. 2012

Místo konání: Litoměřice

Vyhlášené disciplíny:

  • Rovinná dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída)
  • Parkurová dráha (lehká třída, střední třída, těžká třída)
  • Skok vysoký
  • Skok daleký

Mistři ČR 2012:

Rovinná dráha – 
Parkur – 
Skok vysoký – 
Skok daleký –